Bancuri cu blonde........ 2r74r68
Bancuri cu blonde........ 2r74r68


NE-AM MUTAT PE BNYROMANIA.COM !!!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Bancuri cu blonde........

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:57 am

O blonda era in concediu la Milano, intr-un centru commercial sa faca shopping.
Dupa ce a terminat shopping-ul, se oprise la un bar sa ia ceva de baut, langa ea se asezase un avocat. Vazind ca aceasta era blonda, ii propuse un joc:
-jocul consiste in ceea ce iti voi spune: eu iti voi pune niste intrebari, iar daca tu nu sti sa raspunzi, imi vei da 5 euro; si daca tu imi pui mie niste intrebari iar eu nu le voi sti raspunsul,iti voi da 500 de euro.
-Bine,accept.
-1):Care este distanta dintre Pamant si luna?
Blonda, fara sa scoata o vorba, scosese din poseta 5 euro.
-Acum e randul meu: care e acel lucru care urca pe deal cu 3 picioare si coboara cu 4?
Avocatul cauta peste tot pe net dar nu gasise nimic, asa ca dadu blondei 500 de euro. Dupa 10min, Avocatul o intreba pe dansa:
-Deci..care e raspunsul pana la urma?
Blonda, fara sa scoata o vorba, scosese din poseta 5 euro.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:57 am

De ce blondele nu pot sa scrie numarul 11?
-Pentru ca nu stiu pe care 1 sa-l puna primu! Smile)
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:57 am

cum poti ineca o blonda? Pui o oglinda pe fundul piscinei...
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:58 am

o blonda si o bruneta,sar de la et.10. care ajunge prima jos? -bruneta.ca blonda era parasuta
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:58 am

ce fac blondele in desert?
sterg praful.))
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:58 am

Intr-o seara, un cetatean cu o galeata intr-o mana, cu o nicovala in cealalta, cu cate o gaina sub brat, se uita nedumerit, cand spre stanga, cand spre dreapta drumului. Din spate il ajunge o blonda. Cetateanul, necajit de-atata bagaj, o intreaba: - In ce directie e gara, domnisoara? - Mergeti cu mine ca si eu merg intr-acolo. Dupa vreo suta de metri blonda zice: - Daca ma gandesc bine, eu n-ar trebui sa merg cu dumneata. - De ce domnisoara? - Pai, ai putea profita sa ma violezi. - Cum asa domnisoara? Cu atatea lucruri in brate? - Sigur, ai putea pune galeata jos, nicovala in galeata si gainile le tin eu.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:58 am

Care este diferenta dintre o blonda si o oglinda?
O blonda se abureste mai repede.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:59 am

Dupa un an de succes la o firma de management s-a dat o petrecere. Angajatii se distrau, beau, mancau si isi faceau de cap. Au inceput sa spuna bancuri, cele mai multe cu blonde. Vicepresedinta firmei era blonda. Dupa cateva bancuri extreme nu a mai rezistat si a plecat. In drum spre casa vede din masina o blonda intr-o barca vaslind in lanul de grau. Aceasta, furioasa se da jos din masina si incepe sa strige la cea din lanul cu grau: - Nenorocito, numai din cauza ta si a celorlalte se fac bancuri pe seama blondelor! Daca as sti sa inot as veni la tine si te-as bate de sa chiui!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:59 am

I:Cum isi ascunde o blonda identitatea R: S tunde cheala
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:59 am

ANUNT!! "Angajam vanzatoare". Se prezinta o fatuca la interviu, patronul o ia si-o prelucreaza: "Fata draga, noi nu zicem NU la clienti chiar daca nu avem produsul in stoc.... ii aburim, ii amanam". Zis si facut, trece o luna, prinde fata manevra, intra un cetatean: - Manusi aveti? V: Pai, sigur... de care sa fie? de piele? tricotate? cu un deget, cu 2 cu 5? - De piele, normale, cu 5 degete V: Le purtati la palton sau la jacheta? - La palton, ca vine iarna V: Domnule, eu va propun sa veniti maine cu paltonul, sa vedem ce se asorteaza. Pleaca omul, cand sa iasa pe usa intra unul hiper-furios c-un colac de buda si c-o placa de faianta in mana: - Cucoana, uite asta-i capacul de la buda, asta-i nuanta la faianta, curu' ti l-am aratat ieri, acum imi dai hartie igienica?
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:00 am

Intr-o firma de contabilitate, 4 femei in birou: sefa (nu se specifica ce culoare de par) si 3 contabile, una bruneta, una roscata, si cealalta blonda. De la o vreme, sefa pleca totdeauna mai devreme de la serviciu, sub
diverse pretexte. Intr-o zi, se gandesc fetele ca daca sefa pleaca, pleaca si ele. Zis si facut, si cum a iesit sefa pe usa, hop si ele, sa profite de 2 ore libere.
Bruneta, merge direct la sala de fitness, profitand de faptul ca are timp mai mult sa fie in forma. Roscata merge la cumparaturi. Blonda, ca o sotie cuminte si iubitoare, merge acasa, sa profite
de 2 ore in plus langa sotul ei iubit. Acasa, insa, dupa ce intra, aude zgomote din dormitor,si cand se uita pe furis pe usa, ii vede pe barbatu-sau si pe sefa ei..
Tiptil, se strecoara afara din casa fara sa zica nimic si se duce in parc, asteptand sa treaca timpul...
A doua zi, sefa iar dispare cu doua ore inainte de
terminarea programului...
Celelalte vor si ele sa plece, numai blonda statea la
birou. - Haide, tu nu pleci?
- Nu, nu plec, ca ieri era cat pe ce sa ma prinda sefa!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:00 am

Care e diferentza dintr-un bec si o blonda?
Becul se arde odata blonda de mai multe ori.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:00 am

O blonda la cina impreuna cu sotul : " Auzi iubitule, mi-a spus un coleg azi la serviciu un banc cu blonde .. am ras de era sa cad din pat
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:00 am

Intr-o noapte, la spital, o asistenta blonda il scoala pe pacientul care dormea un somn adanc si ii spune:
- Treziti-va, am uitat sa va dau somniferul!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:01 am


Trei tipe, una bruneta, una roscata si una blonda, sunt pe cale sa fie executate in urma unor crime. Prima e dusa la locul de executie bruneta. Garda o intreaba daca are o ultima dorinta, iar ea ii spune ca nu. Apoi, ofiterul se intoarce catre soldati si le spune: “La umar arm’, ochiti...” Bruneta striga brusc: “Cutremuuuur!”. Soldatii si ofiterul se arunca la pamant si tipa evadeaza. A doua e luata roscata. Ofiterul: “La umar arm’, ochiti...” Roscata striga brusc: “Uragaaaan!”. Soldatii si ofiterul fug sa se adaposteasca, iar roscata evadeaza. Vine randul blondei.,asta vanzand cum au scapat colegele ei s-a gandit si ea.... Ofiterul: “La umar arm’, ochiti...” Blonda striga brusc: “Foooooc!”
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:02 am

Faine ?....stati sa mai gasesc am vreo 4-5 carti cu bancuri de toate natiile
...astea pe care le cititi sunt cele mai bune Smile)))
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:02 am

Care e diferenta dintre un frigider si o blonda?
Frigiderul nu zice "Aaaaahhh" cand bagi ceva in el.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyDum Apr 29, 2012 11:26 am

Va plac?
Sus In jos
Master
GameMaster
GameMaster
avatar

Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: a

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyDum Apr 29, 2012 12:32 pm

sunt tari si ale tale
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Master
GameMaster
GameMaster
avatar

Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: a

Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ EmptyDum Apr 29, 2012 12:32 pm

dar ale mele sunt mai tari
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Continut sponsorizat




Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........   Bancuri cu blonde........ Empty

Sus In jos
 

Bancuri cu blonde........

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Diverse :: Bancuri-
Distribuiţi|

Bancuri cu blonde........

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:57 am

O blonda era in concediu la Milano, intr-un centru commercial sa faca shopping.
Dupa ce a terminat shopping-ul, se oprise la un bar sa ia ceva de baut, langa ea se asezase un avocat. Vazind ca aceasta era blonda, ii propuse un joc:
-jocul consiste in ceea ce iti voi spune: eu iti voi pune niste intrebari, iar daca tu nu sti sa raspunzi, imi vei da 5 euro; si daca tu imi pui mie niste intrebari iar eu nu le voi sti raspunsul,iti voi da 500 de euro.
-Bine,accept.
-1):Care este distanta dintre Pamant si luna?
Blonda, fara sa scoata o vorba, scosese din poseta 5 euro.
-Acum e randul meu: care e acel lucru care urca pe deal cu 3 picioare si coboara cu 4?
Avocatul cauta peste tot pe net dar nu gasise nimic, asa ca dadu blondei 500 de euro. Dupa 10min, Avocatul o intreba pe dansa:
-Deci..care e raspunsul pana la urma?
Blonda, fara sa scoata o vorba, scosese din poseta 5 euro.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:57 am

De ce blondele nu pot sa scrie numarul 11?
-Pentru ca nu stiu pe care 1 sa-l puna primu! Smile)
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:57 am

cum poti ineca o blonda? Pui o oglinda pe fundul piscinei...
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:58 am

o blonda si o bruneta,sar de la et.10. care ajunge prima jos? -bruneta.ca blonda era parasuta
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:58 am

ce fac blondele in desert?
sterg praful.))
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:58 am

Intr-o seara, un cetatean cu o galeata intr-o mana, cu o nicovala in cealalta, cu cate o gaina sub brat, se uita nedumerit, cand spre stanga, cand spre dreapta drumului. Din spate il ajunge o blonda. Cetateanul, necajit de-atata bagaj, o intreaba: - In ce directie e gara, domnisoara? - Mergeti cu mine ca si eu merg intr-acolo. Dupa vreo suta de metri blonda zice: - Daca ma gandesc bine, eu n-ar trebui sa merg cu dumneata. - De ce domnisoara? - Pai, ai putea profita sa ma violezi. - Cum asa domnisoara? Cu atatea lucruri in brate? - Sigur, ai putea pune galeata jos, nicovala in galeata si gainile le tin eu.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:58 am

Care este diferenta dintre o blonda si o oglinda?
O blonda se abureste mai repede.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:59 am

Dupa un an de succes la o firma de management s-a dat o petrecere. Angajatii se distrau, beau, mancau si isi faceau de cap. Au inceput sa spuna bancuri, cele mai multe cu blonde. Vicepresedinta firmei era blonda. Dupa cateva bancuri extreme nu a mai rezistat si a plecat. In drum spre casa vede din masina o blonda intr-o barca vaslind in lanul de grau. Aceasta, furioasa se da jos din masina si incepe sa strige la cea din lanul cu grau: - Nenorocito, numai din cauza ta si a celorlalte se fac bancuri pe seama blondelor! Daca as sti sa inot as veni la tine si te-as bate de sa chiui!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:59 am

I:Cum isi ascunde o blonda identitatea R: S tunde cheala
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 10:59 am

ANUNT!! "Angajam vanzatoare". Se prezinta o fatuca la interviu, patronul o ia si-o prelucreaza: "Fata draga, noi nu zicem NU la clienti chiar daca nu avem produsul in stoc.... ii aburim, ii amanam". Zis si facut, trece o luna, prinde fata manevra, intra un cetatean: - Manusi aveti? V: Pai, sigur... de care sa fie? de piele? tricotate? cu un deget, cu 2 cu 5? - De piele, normale, cu 5 degete V: Le purtati la palton sau la jacheta? - La palton, ca vine iarna V: Domnule, eu va propun sa veniti maine cu paltonul, sa vedem ce se asorteaza. Pleaca omul, cand sa iasa pe usa intra unul hiper-furios c-un colac de buda si c-o placa de faianta in mana: - Cucoana, uite asta-i capacul de la buda, asta-i nuanta la faianta, curu' ti l-am aratat ieri, acum imi dai hartie igienica?
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:00 am

Intr-o firma de contabilitate, 4 femei in birou: sefa (nu se specifica ce culoare de par) si 3 contabile, una bruneta, una roscata, si cealalta blonda. De la o vreme, sefa pleca totdeauna mai devreme de la serviciu, sub
diverse pretexte. Intr-o zi, se gandesc fetele ca daca sefa pleaca, pleaca si ele. Zis si facut, si cum a iesit sefa pe usa, hop si ele, sa profite de 2 ore libere.
Bruneta, merge direct la sala de fitness, profitand de faptul ca are timp mai mult sa fie in forma. Roscata merge la cumparaturi. Blonda, ca o sotie cuminte si iubitoare, merge acasa, sa profite
de 2 ore in plus langa sotul ei iubit. Acasa, insa, dupa ce intra, aude zgomote din dormitor,si cand se uita pe furis pe usa, ii vede pe barbatu-sau si pe sefa ei..
Tiptil, se strecoara afara din casa fara sa zica nimic si se duce in parc, asteptand sa treaca timpul...
A doua zi, sefa iar dispare cu doua ore inainte de
terminarea programului...
Celelalte vor si ele sa plece, numai blonda statea la
birou. - Haide, tu nu pleci?
- Nu, nu plec, ca ieri era cat pe ce sa ma prinda sefa!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:00 am

Care e diferentza dintr-un bec si o blonda?
Becul se arde odata blonda de mai multe ori.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:00 am

O blonda la cina impreuna cu sotul : " Auzi iubitule, mi-a spus un coleg azi la serviciu un banc cu blonde .. am ras de era sa cad din pat
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:00 am

Intr-o noapte, la spital, o asistenta blonda il scoala pe pacientul care dormea un somn adanc si ii spune:
- Treziti-va, am uitat sa va dau somniferul!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:01 am


Trei tipe, una bruneta, una roscata si una blonda, sunt pe cale sa fie executate in urma unor crime. Prima e dusa la locul de executie bruneta. Garda o intreaba daca are o ultima dorinta, iar ea ii spune ca nu. Apoi, ofiterul se intoarce catre soldati si le spune: “La umar arm’, ochiti...” Bruneta striga brusc: “Cutremuuuur!”. Soldatii si ofiterul se arunca la pamant si tipa evadeaza. A doua e luata roscata. Ofiterul: “La umar arm’, ochiti...” Roscata striga brusc: “Uragaaaan!”. Soldatii si ofiterul fug sa se adaposteasca, iar roscata evadeaza. Vine randul blondei.,asta vanzand cum au scapat colegele ei s-a gandit si ea.... Ofiterul: “La umar arm’, ochiti...” Blonda striga brusc: “Foooooc!”
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:02 am

Faine ?....stati sa mai gasesc am vreo 4-5 carti cu bancuri de toate natiile
...astea pe care le cititi sunt cele mai bune Smile)))
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyMar Apr 24, 2012 11:02 am

Care e diferenta dintre un frigider si o blonda?
Frigiderul nu zice "Aaaaahhh" cand bagi ceva in el.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyDum Apr 29, 2012 11:26 am

Va plac?
Sus In jos
Master
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

avatar

GameMaster
Rank: GameMaster
Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: aBancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyDum Apr 29, 2012 12:32 pm

sunt tari si ale tale
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Master
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline

avatar

GameMaster
Rank: GameMaster
Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: aBancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ EmptyDum Apr 29, 2012 12:32 pm

dar ale mele sunt mai tari
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Continut sponsorizat
Bancuri cu blonde........ Icon_user_offline


Rank:
Bancuri cu blonde........ Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu blonde........ Bancuri cu blonde........ Empty

Sus In jos

Bancuri cu blonde........

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Diverse :: Bancuri-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Intrati,ce mai asteptati?