Bancuri cu Ion si Maria 2r74r68
Bancuri cu Ion si Maria 2r74r68


NE-AM MUTAT PE BNYROMANIA.COM !!!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Bancuri cu Ion si Maria

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:56 am

Maria catre Ion:Ioannee ghici ce am visat aseara!
ion:Ce fa marie?
Maria:am visat ca mi-ai daruit un inel superb cu diamant
ion:opaaa..lasa k vz tu diseara marie
Seara.
Ion:marieeee uite ce ti.am adus
maria se uita in mana lu' ion si vede un saculet mic cu o funditza.si fericita deschide pachetelul si vede o carticica mica pt interpretarea viselor Smile)
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:56 am

Sotul vine acasa foarte tarziu si ca sa nu-l certe sotia se gandeste sa-i faca o partida de sex oral. Se furiseaza in dormitor, se baga sub plapuma si trece la treaba. Dupa ce rezolva problema merge la baie si ramane perplex cand o vede pe sotia sa iesind din baie.
- Tu cum ai ajuns aici ?! striga el
- Nu mai striga ca o trezesti pe mama, spune sotia….
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:56 am

Doi tineri erau casatoriti doar de doua saptamani. Sotul, desi era foarte indragostit, abia astepta sa iasa in oras cu vechii lui prieteni sa petreaca.
Asa ca ii spuse sotiei:
- Scumpa mea, vin repede.
- Unde mergi, iubitel? intreba sotia.
- Merg pana la bar, draguto. Sa beau o bere.
Sotia spuse:
- Vrei bere, dragostea mea?
Deschise usa de la frigider si ii arata 25 de tipuri diferite de bere, din 12 tari diferite: Germania , Olanda, Danemarca.
Sotul nu stia ce sa faca, sigurul lucru pe care a fost in stare sa il spuna a fost:
- Da, acadeaua mea, dar la bar, stii tu, au halbe inghetate.
Nu a apucat sa termine fraza ca sotia il intrerupse:
- Vrei halba inghetata, iepuras? si scoase din congelator o halba atat de inghetata ca abia putea sa o tina in mana.
Sotul devenise cam palid, dar spuse:
- Da, motanel, dar la bar au tot felul de gustari delicioase. Nu stau mult, vin imediat. Promit. Ok?
- Vrei gustari papusel?
Deschise cuptorul si scoase 5 tavi cu diverse gustari aburinde: aripioare de pui, ciuperci, coaste de porc,
- Dar, draga mea, la bar, stii, se mai injura, se vorbeste urat.
- Vrei vorbe urate draga? Auzi, ba, coaie! Bea-ti in pana mea berea in nenorocita aia de halba inghetata si manca-ti cacatele de gustari, pentru ca esti insurat, si nu mergi nicaieri!!! Clar, nenorocitule?

Si au trait fericiti pana la adanci batraneti...
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:56 am

Sotul vine din baie, dezbracat, si se urca in pat. Sotia il vede si incepe: "Vai, draga, am o durere ingrozitoare de cap!". "Perfect", spune sotul. "Tocmai vin din baie, unde mi-am pudrat penisul cu aspirina. O administrezi pe cale orala, sau ca supozitor?
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am

Nenorocire ! Am o nevasta tanara care-i mereu bolnava. - Asta nu-i nimic. Eu am una batrana care-i sanatoasa tun...!!!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am

Merge unu cu nevasta sa ia cina la resturant. Farfuria de supa se varsa pe rochia ei cea noua. Suparata si asteptand sa fie consolata de sotul romantic zice: - Uite cum arat, ca o scroafa ! El raspunde: - Si te-ai mai si murdarit pe deasupra !!!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am

Maria - servitoarea - i-a cerut doamnei , o marire de salariu. Doamna noastra, cam suparata pe chestia asta, a-ntrebat-o: - Bine Maria, ia spune-mi mie, de ce vrei sa-ti maresc salariul? - Sunt 3 motive pentru care vreau un salariu mai mare. Primul, este ca eu calc camasile mai bine decat dumneavoastra. - Cine ti-a spus chestia asta? - Pai, domnu'! - Aha! Si Maria continua: - Al doilea motiv este ca eu gatesc cu mult mai bine decat dumneavoastra!... - Asta nu-i adevarat! Cine ti-a spus prostia asta? - Pai tot domnu'... - Aaahaaa! - ... Si al 3-lea motiv este ca eu fac dragoste si mai bine decat dumneavoastra! Doamna,surprinsa si foarte suparata, pe un ton insinuant: - Si asta, tooot domnul ti-a spus-o! Nu-i asaaa? - Nu doamna! Asta mi-a spus-o gradinarul...
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am

Maria spala linistita rufe pe malul raului ...Deodata o stanca se desprinde din munte , cade peste maria si o striveste. Ion priveste in scarba scena si spune: - Alta masina de spalat distrusa de calcar
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am


Ion si Maria se casatoresc. In noaptea nuntii toate rudele asteapta ca ei sa arate cearceaful care sa ateste puritatea sotiei.
Dar cum cei doi consumasera mai demult actul, se aflau acum intr-o mare incurcatura. Nevasta sugereaza sa dea cu vopsea cearceaful
ca sa ii pacaleasca pe nuntasi. Numai ca singura vopsea pe care o gasesc in camera este de culoare verde. Disperati,
folosesc vopseaua si mirele scoate cearceaful pe balcon. Toti nuntasii raman inmarmuriti numai unul striga :
- Bravo, mah, i-ai spart fierea!!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am

O cearta in familie. Sotia il loveste pe sot. Acela se ascunde sub pat. Sotia incearca sa-l scoata:
- Iesi!
- Nu ies!
- Iesi!
- Nu ies!
- Iesi!
- Cine e stapan in casa?! Daca am spus ca nu ies - inseamna ca nu ies!!!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am


Ion si Marie in luna de miere. La ceva timp suna telefonul........era mama Mariei.
-Marie, intreaba mama ai facut?
-Ce sa fac mama, zice Marie?
-Pai ce face fiercare cuplu in luna de miere?
-Pai nu am facut nimic, zice Marie
-Pai mai Marie uite cum facem, zice mama
-Zi la Ion sa-si bage ce are le mai mare in gaurica unde faci tu treaba mica!
La ceva timp suna iar mama Mariei
-Na Marie cum o fost?
-Pai cum sa fie? zice Marie
-Pai ai facut cum ti-am zis? zice mama
Da! zice Marie
-Si cum e?
-Pai cum sa fie, Ion sta de o ora cu piciorul in WC
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am

Ion vine cu vaca la boul Mariei la insamantare. Stand amandoi asa in grajd uitandu-se cum se urca boul pe vaca Ion o intreaba pe Maria: - Mai Marie, sa fac si eu ce face boul? - Apai Ioane, doar ii vaca ta, raspunde Maria pasiva.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am


Intr-un tufis, ĂŽn parc:
- Te iubesc.
- Si eu.
- Te doresc.
- Si eu.
- MA cheama Vasile.
- Si pe mine.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am


Intr-un tufis, ĂŽn parc:
- Te iubesc.
- Si eu.
- Te doresc.
- Si eu.
- MA cheama Vasile.
- Si pe mine.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Sotul si sotia pleaca in vacanta la Ierusalim si avand un accident, sotia moare. Ghidul, amabil, ii explica sotului:

- Va costa 5.000 de dolari sa o trimiteti acasa, dar o puteti inmormanta aici pentru doar 150 de dolari. Este mult mai ieftin.

- Totusi o sa aleg prima varianta, raspunde sotul. Aici a murit un om, l-au ingropat si dupa trei zile a inviat! Nu vreau sa risc!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Ion si Vasile vanatori, printr-o padure la vanat de ursi. La un moment dat,
Apare un urs fioros mormaind de se auzea in toata padurea. Vasile urla din rasputeri la Ion:
- Ioane, fugi ca vine ursu!
Vanatorii, panicati, o iau la fuga. Dupa cateva minute de sprint prin hatisuri, Ion se opreste, ocheste si trage, nimerindu-l pe urs intr-un testicol;
Ursul disperat, turbat, urland, o ia la fuga si mai tare dupa ei. Mai fug ei ce mai fug si iar se opreste Ion, ocheste si trage din nou, nimerindu-l pe
urs in celalalt testicol.
Ursul si mai disperat, cu bale la gura, innebunit, continua sa-i alerge.
Vasile catre Ion (care a tras) spune:
- Auzi ba, Ioane, tinteste'n gatu' ma-tii odata la cap, ca eu cred ca asta, vrea sa ne manance, nu sa ne violeze!!!!!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Trei taranci tinere spalau rufe la rau si vorbeau despre barbatii lor. Prima:
- Auzi tu, al meu vine acasa de pe santier o data pe luna, sta doua zile si-abia apuca sa ma vada. Daca se-ntampla sa facem dragoste de doua ori.
A doua:
- Al meu lucreaza la mina si vine acasa in fiecare sambata. Dar apucam totusi sa facem dragoste de 2-3 ori.
A treia tace suparata. Nimic. Celelalte o trag de limba:
- Dar al tau?
- Al meu sta acasa toata ziua si n-am pic de liniste din cauza lui. Cum ma prinde cum facem amor salbatic. O data dimineata, o data la pranz, de doua ori seara si de trei ori pe noapte.
Celelalte:
- Taci tu. Si n-ai facut nimic? Poate o fi bolnav. Nu l-ai dus la doctor?
- Ba l-am dus.
- Si ce-o zis doctorul?
- O zis ca n-are tinere de minte...
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Un fotograf pleaca in delegatie. El banuieste ca-l inseala nevasta-sa, asa ca pune prin casa niste camere ascunse. Cand se intoarce, stupefactie: o tona de fotografii cu nevasta si cel mai bun prieten al lui in ipostaze naucitoare.
Superofticat, se duce la prieten:
- Bai, Gigele, ia uite ce am aici. Uite! UITEE!!! Acum, zii tu ce sa-ti fac?
- Pai, pe astea fa-mi-le 10/15, iar pe astea doua 13/18, ca am iesit mai bine.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Statea Ion pe deal cu un bumerang in mana si cu fatza plina de sange. Se apropie Vasile:
- Ce faci Ioane?
- Stau...
- Da' ce tii in mana ?
- Nu stiu...
- Pai si de ce il tii? Arunca-l !
- Arunca-l tu, ca eu m-am saturat...
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyDum Apr 29, 2012 11:23 am

Va plac?
Sus In jos
Master
GameMaster
GameMaster
avatar

Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: a

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyDum Apr 29, 2012 12:36 pm

miau placut
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Master
GameMaster
GameMaster
avatar

Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: a

Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria EmptyDum Apr 29, 2012 12:36 pm

cu ale mele nimeni nu se pune
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Continut sponsorizat




Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria   Bancuri cu Ion si Maria Empty

Sus In jos
 

Bancuri cu Ion si Maria

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Diverse :: Bancuri-
Distribuiţi|

Bancuri cu Ion si Maria

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:56 am

Maria catre Ion:Ioannee ghici ce am visat aseara!
ion:Ce fa marie?
Maria:am visat ca mi-ai daruit un inel superb cu diamant
ion:opaaa..lasa k vz tu diseara marie
Seara.
Ion:marieeee uite ce ti.am adus
maria se uita in mana lu' ion si vede un saculet mic cu o funditza.si fericita deschide pachetelul si vede o carticica mica pt interpretarea viselor Smile)
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:56 am

Sotul vine acasa foarte tarziu si ca sa nu-l certe sotia se gandeste sa-i faca o partida de sex oral. Se furiseaza in dormitor, se baga sub plapuma si trece la treaba. Dupa ce rezolva problema merge la baie si ramane perplex cand o vede pe sotia sa iesind din baie.
- Tu cum ai ajuns aici ?! striga el
- Nu mai striga ca o trezesti pe mama, spune sotia….
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:56 am

Doi tineri erau casatoriti doar de doua saptamani. Sotul, desi era foarte indragostit, abia astepta sa iasa in oras cu vechii lui prieteni sa petreaca.
Asa ca ii spuse sotiei:
- Scumpa mea, vin repede.
- Unde mergi, iubitel? intreba sotia.
- Merg pana la bar, draguto. Sa beau o bere.
Sotia spuse:
- Vrei bere, dragostea mea?
Deschise usa de la frigider si ii arata 25 de tipuri diferite de bere, din 12 tari diferite: Germania , Olanda, Danemarca.
Sotul nu stia ce sa faca, sigurul lucru pe care a fost in stare sa il spuna a fost:
- Da, acadeaua mea, dar la bar, stii tu, au halbe inghetate.
Nu a apucat sa termine fraza ca sotia il intrerupse:
- Vrei halba inghetata, iepuras? si scoase din congelator o halba atat de inghetata ca abia putea sa o tina in mana.
Sotul devenise cam palid, dar spuse:
- Da, motanel, dar la bar au tot felul de gustari delicioase. Nu stau mult, vin imediat. Promit. Ok?
- Vrei gustari papusel?
Deschise cuptorul si scoase 5 tavi cu diverse gustari aburinde: aripioare de pui, ciuperci, coaste de porc,
- Dar, draga mea, la bar, stii, se mai injura, se vorbeste urat.
- Vrei vorbe urate draga? Auzi, ba, coaie! Bea-ti in pana mea berea in nenorocita aia de halba inghetata si manca-ti cacatele de gustari, pentru ca esti insurat, si nu mergi nicaieri!!! Clar, nenorocitule?

Si au trait fericiti pana la adanci batraneti...
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:56 am

Sotul vine din baie, dezbracat, si se urca in pat. Sotia il vede si incepe: "Vai, draga, am o durere ingrozitoare de cap!". "Perfect", spune sotul. "Tocmai vin din baie, unde mi-am pudrat penisul cu aspirina. O administrezi pe cale orala, sau ca supozitor?
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am

Nenorocire ! Am o nevasta tanara care-i mereu bolnava. - Asta nu-i nimic. Eu am una batrana care-i sanatoasa tun...!!!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am

Merge unu cu nevasta sa ia cina la resturant. Farfuria de supa se varsa pe rochia ei cea noua. Suparata si asteptand sa fie consolata de sotul romantic zice: - Uite cum arat, ca o scroafa ! El raspunde: - Si te-ai mai si murdarit pe deasupra !!!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am

Maria - servitoarea - i-a cerut doamnei , o marire de salariu. Doamna noastra, cam suparata pe chestia asta, a-ntrebat-o: - Bine Maria, ia spune-mi mie, de ce vrei sa-ti maresc salariul? - Sunt 3 motive pentru care vreau un salariu mai mare. Primul, este ca eu calc camasile mai bine decat dumneavoastra. - Cine ti-a spus chestia asta? - Pai, domnu'! - Aha! Si Maria continua: - Al doilea motiv este ca eu gatesc cu mult mai bine decat dumneavoastra!... - Asta nu-i adevarat! Cine ti-a spus prostia asta? - Pai tot domnu'... - Aaahaaa! - ... Si al 3-lea motiv este ca eu fac dragoste si mai bine decat dumneavoastra! Doamna,surprinsa si foarte suparata, pe un ton insinuant: - Si asta, tooot domnul ti-a spus-o! Nu-i asaaa? - Nu doamna! Asta mi-a spus-o gradinarul...
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am

Maria spala linistita rufe pe malul raului ...Deodata o stanca se desprinde din munte , cade peste maria si o striveste. Ion priveste in scarba scena si spune: - Alta masina de spalat distrusa de calcar
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:57 am


Ion si Maria se casatoresc. In noaptea nuntii toate rudele asteapta ca ei sa arate cearceaful care sa ateste puritatea sotiei.
Dar cum cei doi consumasera mai demult actul, se aflau acum intr-o mare incurcatura. Nevasta sugereaza sa dea cu vopsea cearceaful
ca sa ii pacaleasca pe nuntasi. Numai ca singura vopsea pe care o gasesc in camera este de culoare verde. Disperati,
folosesc vopseaua si mirele scoate cearceaful pe balcon. Toti nuntasii raman inmarmuriti numai unul striga :
- Bravo, mah, i-ai spart fierea!!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am

O cearta in familie. Sotia il loveste pe sot. Acela se ascunde sub pat. Sotia incearca sa-l scoata:
- Iesi!
- Nu ies!
- Iesi!
- Nu ies!
- Iesi!
- Cine e stapan in casa?! Daca am spus ca nu ies - inseamna ca nu ies!!!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am


Ion si Marie in luna de miere. La ceva timp suna telefonul........era mama Mariei.
-Marie, intreaba mama ai facut?
-Ce sa fac mama, zice Marie?
-Pai ce face fiercare cuplu in luna de miere?
-Pai nu am facut nimic, zice Marie
-Pai mai Marie uite cum facem, zice mama
-Zi la Ion sa-si bage ce are le mai mare in gaurica unde faci tu treaba mica!
La ceva timp suna iar mama Mariei
-Na Marie cum o fost?
-Pai cum sa fie? zice Marie
-Pai ai facut cum ti-am zis? zice mama
Da! zice Marie
-Si cum e?
-Pai cum sa fie, Ion sta de o ora cu piciorul in WC
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am

Ion vine cu vaca la boul Mariei la insamantare. Stand amandoi asa in grajd uitandu-se cum se urca boul pe vaca Ion o intreaba pe Maria: - Mai Marie, sa fac si eu ce face boul? - Apai Ioane, doar ii vaca ta, raspunde Maria pasiva.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am


Intr-un tufis, ĂŽn parc:
- Te iubesc.
- Si eu.
- Te doresc.
- Si eu.
- MA cheama Vasile.
- Si pe mine.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:58 am


Intr-un tufis, ĂŽn parc:
- Te iubesc.
- Si eu.
- Te doresc.
- Si eu.
- MA cheama Vasile.
- Si pe mine.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Sotul si sotia pleaca in vacanta la Ierusalim si avand un accident, sotia moare. Ghidul, amabil, ii explica sotului:

- Va costa 5.000 de dolari sa o trimiteti acasa, dar o puteti inmormanta aici pentru doar 150 de dolari. Este mult mai ieftin.

- Totusi o sa aleg prima varianta, raspunde sotul. Aici a murit un om, l-au ingropat si dupa trei zile a inviat! Nu vreau sa risc!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Ion si Vasile vanatori, printr-o padure la vanat de ursi. La un moment dat,
Apare un urs fioros mormaind de se auzea in toata padurea. Vasile urla din rasputeri la Ion:
- Ioane, fugi ca vine ursu!
Vanatorii, panicati, o iau la fuga. Dupa cateva minute de sprint prin hatisuri, Ion se opreste, ocheste si trage, nimerindu-l pe urs intr-un testicol;
Ursul disperat, turbat, urland, o ia la fuga si mai tare dupa ei. Mai fug ei ce mai fug si iar se opreste Ion, ocheste si trage din nou, nimerindu-l pe
urs in celalalt testicol.
Ursul si mai disperat, cu bale la gura, innebunit, continua sa-i alerge.
Vasile catre Ion (care a tras) spune:
- Auzi ba, Ioane, tinteste'n gatu' ma-tii odata la cap, ca eu cred ca asta, vrea sa ne manance, nu sa ne violeze!!!!!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Trei taranci tinere spalau rufe la rau si vorbeau despre barbatii lor. Prima:
- Auzi tu, al meu vine acasa de pe santier o data pe luna, sta doua zile si-abia apuca sa ma vada. Daca se-ntampla sa facem dragoste de doua ori.
A doua:
- Al meu lucreaza la mina si vine acasa in fiecare sambata. Dar apucam totusi sa facem dragoste de 2-3 ori.
A treia tace suparata. Nimic. Celelalte o trag de limba:
- Dar al tau?
- Al meu sta acasa toata ziua si n-am pic de liniste din cauza lui. Cum ma prinde cum facem amor salbatic. O data dimineata, o data la pranz, de doua ori seara si de trei ori pe noapte.
Celelalte:
- Taci tu. Si n-ai facut nimic? Poate o fi bolnav. Nu l-ai dus la doctor?
- Ba l-am dus.
- Si ce-o zis doctorul?
- O zis ca n-are tinere de minte...
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Un fotograf pleaca in delegatie. El banuieste ca-l inseala nevasta-sa, asa ca pune prin casa niste camere ascunse. Cand se intoarce, stupefactie: o tona de fotografii cu nevasta si cel mai bun prieten al lui in ipostaze naucitoare.
Superofticat, se duce la prieten:
- Bai, Gigele, ia uite ce am aici. Uite! UITEE!!! Acum, zii tu ce sa-ti fac?
- Pai, pe astea fa-mi-le 10/15, iar pe astea doua 13/18, ca am iesit mai bine.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyMier Apr 25, 2012 9:59 am

Statea Ion pe deal cu un bumerang in mana si cu fatza plina de sange. Se apropie Vasile:
- Ce faci Ioane?
- Stau...
- Da' ce tii in mana ?
- Nu stiu...
- Pai si de ce il tii? Arunca-l !
- Arunca-l tu, ca eu m-am saturat...
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyDum Apr 29, 2012 11:23 am

Va plac?
Sus In jos
Master
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

avatar

GameMaster
Rank: GameMaster
Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: aBancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyDum Apr 29, 2012 12:36 pm

miau placut
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Master
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline

avatar

GameMaster
Rank: GameMaster
Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: aBancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria EmptyDum Apr 29, 2012 12:36 pm

cu ale mele nimeni nu se pune
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Continut sponsorizat
Bancuri cu Ion si Maria Icon_user_offline


Rank:
Bancuri cu Ion si Maria Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Ion si Maria Bancuri cu Ion si Maria Empty

Sus In jos

Bancuri cu Ion si Maria

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Diverse :: Bancuri-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Intrati,ce mai asteptati?