Bancuri cu animale 2r74r68
Bancuri cu animale 2r74r68


NE-AM MUTAT PE BNYROMANIA.COM !!!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Bancuri cu animale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:53 am

Un soarece alergat de o pisica intra înnebunit într-un grajd. Da aici de o vaca:
- Vaco, vaco, ajuta-ma, ascunde-ma repede, te rog!
- Unde sa te ascund ma soarece?
Îi vine vacii o idee si se balega pe soarece. Intra pisica:
- Vaco, zi-mi repede unde e nenorocitul ala de soarece!
- Nu am vazut nici un soarece dar daca vrei uita-te si tu p-aici. Se uita pisica prin zona si vede codita soricelului iesind din gramada de balega.
Morala 1: Nu oricine te baga în rahat îti vrea raul.
Morala 2: Nu oricine te scoate din rahat îti vrea binele.
Morala 3: Daca te bagi în rahat macar baga-te cu totul.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:53 am

O soparla si un urs koala stateau intr-un copac, fumau marijuana. Soparlei i se face sete, coboara din copac si se duce la un rau sa bea apa. La rau, crocodilul vede soparla cam confuza si-i zice:
- Ce-i cu tine soparlo, ce esti asa de ametzita?
- Eeeee, io si koala fumam marijuana in copac.
Crocodilul se duce la copac si urca sa o certe pe koala; ajunge la koala, iar asta uimita se uita la crocodil si-i zice:
- Cata apa ai baut, faaaaaa????!!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:53 am

Soricelul vede lilieci:
- Uite, mama, ingerasi!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

Intr-un copac trei bufnite:
Prima exclama:
- Buhuuu!
A doua:
- Buhuhuuu!
A treia:
- Buhuhuhuuu!
Deodata prima scoate un pistol si o impusca pe a treia. A doua intreaba:
- De ce ai eliminat-o?
- Stia prea multe!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

O tipa frumoasa, blonda si extrem de apetisanta avea o papagalita, care o imita mereu... Cand ajunge acasa ea obisnuia sa se aseze in fata oglinzii si zicea "sunt frumoasa, sexi si imi place sa ma f*t"... Papagalita la fel repeta dupa ea... Toate bune... intr-o zi vine un preot in vizita:
- Vai ce papagal frumos aveti... Dupa care papagalita incepe:
- "Sunt frumoasa, sexi si imi place sa ma f*t". Preotul oripilat spune:
- Vai cum se poate una ca asta, eu am 2 papagali care citesc din biblie si se roaga toata ziua, da-mi papagalita mie 2-3 zile... sa o reeduc...
Zis si facut. Ajunge papagalita in mijlocul papagalilor preotului si incepe cum era invatata:
- "Sunt frumoasa , sexi si imi place sa ma f*t", La care unul din papagali zice:
- "Vezi ba ca nu ne-am rugat degeaba!!!"
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

3 testoase merg la pescuit... Tiptil, tiptil ajung ele la locul cu pricina dar isi dau seama ca au uitat carligele... Trag la sorti care sa se intoarca dupa carlige si pica testoasa John. John:
- Bah, eu nu ma duc ca voi, pana ma intorc eu, mancati toata mancarea!
Se jura celelalte 2 ca nu o vor manca, si pleaca John... Trece 1 zi, doua... 7... Una din testoase vroia sa manance. Dar cealalta o opreste:
- Nu mai, c-am jurat ca nu mancam... Mai trec zile... 10, 20... dupa 30 zile se gandeau ele:
- Mai, John n-a mers atat... imposibil sa nu fi mancat el, nu avea cum sa mearga atat fara sa manance. Hai sa ciupim si noi ceva ca suntem morti de foame!
Cand sa inceapa sa haleasca, apare John dintr-un tufis:
- Aha, eram sigur c-o sa mancati! Imi bag picioarele, nu ma mai duc!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

De ziua lui, Ion primeste o pusca noua de vanatoare. Dornic sa o incerce, pleaca la vanatoare de ursi. Ajuns in padure vede un urs. Pune pusca la ochi, tinteste, trage, ursul cade mort. Ion se apropie de urs, il misca cu piciorul... cand... simte o bataie pe umar. Se intoarce si ce vede? Un mare urs brun care ii spune:
- Ioane, Ioane, situatia e nasola. Tocmai l-ai omorat pe varul meu. Acum ai doua optiuni... ori te sfasii si te omor, ori facem sex!
Ion sta, se gandeste... pana la urma:
- Bine mah ursule, asta e. Facem sex.
Dupa ce termina, Ion pleaca mai mult mort decat viu acasa. Sta la reanimare 2 saptamani, dupa care, dornic de razbunare se intoarce in padure. Cauta ursul brun, il gaseste, il omoara si simte pe umar o bataie. Se intoarce... vede un urs grizzly care ii spune:
- Ioane, situatia e nasola. Ursul brun pe care tocmai l-ai omorat era varul meu. Acum ai doua optiuni... ori te sfasii si te omor, ori facem "wild sex"! Ion sta, se gandeste si cu jumatate de gura (stiind ce i se intamplase in urma cu 2 saptamani) ii raspunde:
- Bine mah ursule, asta e. Facem sex salbatic. Dupa partida de sex salbatic Ion sta in reanimare 3 luni. Si de data asta isi jura ca se va razbuna. Se intoarce in padure, cauta ursul grizzly, il omoare si... DA... o alta bataie pe umar. Cand se uita in spate, un urs polar urias care ii spune:
- Ioane, acum intre noi fie vorba... nu-i asa ca tu nu vii aici pentru vanatoare?!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

Un bebe crocodil il intreaba pe tatal sau: Tati,intr-o zi voi avea si eu multi bani Da fiule. Cand tati Cand o sa fii portofel.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

Un pisoi si o vaca stau de vorba:
Vaca: Asa mic si ai mustati
Pisoiu: Asa mare si fara sutien
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

- Vecine, cainele tau mi-a muscat pana acum de trei ori soacra!
- Vai, mii de scuze. Cainele asta e incorigibil. Nu stiu ce sa fac cu el!
- Vinde-mi-l mie!...
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

Mamico, mamico, am vazut cocosul pe gaina de zece ori azi dimineata!
- Du-te si spune-i lui taticu, el o sa inteleaga...
- Taticule, mi-a zis mamica sa iti spun ca am vazut cocosul pe gaina de zece ori azi dimineata!
- De zece ori cu aceeasi gaina, dragul meu?
- Nu!
- Atunci du-te si spune-i lui mamica, sa inteleaga si ea...
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

Doi ursi stau de vorba, inainte de hibernare si privesc cum frunzele cad din copaci. Unul dintre ei zice:
- Odata si odata, tot ma trezesc eu mai din timp sa vad cine lipeste frunzele la loc!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

Vulpea, cea mai buna dama din padure, se marita cu lupul, cel mai bine tip (tot din padure) si dupa 9 luni naste 12 purcelusi. Lupul o face pe vulpe curva. Si divorteaza.
Vulpea, dama buna si serioasa, se recasatoreste cu ursul. Dupa 9 luni…12 purcelusi. Iar divort.
Vulpea, din nou dama buna, se recasatoreste cu leul. Dupa inca 9 luni de zile… inca 12 purcelusi.
Morala: toti barbatii sint porci.
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:56 am

Cum vorbeste motanul cu pisica pe acoperis:
- Vrreeiii?
- Nu vrreeaauuu…
- Vrreeiii?
- Nu vrreeaauuu…
- Vrreeiii, nu vrreeiii, eu tot si-o virrrr….(
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:56 am

Iepurasul la magazin:
-Aveti portocale
- Nu
A doua zi:
-Aveti portocale
-Nu, dar daca mai intrebi o data o sa iau un cui si un ciocan si o sa iti leg urechile de tavan
Dupa cateva zile…..
-Aveti cuie
-Nu
-Aveti ciocan
-Nu
-Bine. Atunci portocale aveti
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:56 am

Ursul mergea linistit prin padure cand se aude strigat de lup:
- Ei, ursule, cum e sa ajungi vedeta?
- Eu? De unde si pana unde?!?
- Cum, nu stii? La Cluj au facut o bere cu numele tau!
- Aiurea, faci misto de mine... Mergand mai departe prin padure, se intalneste cu vulpea...
- Felicitari, ursule, felicitari!
- Pentru ce?
- Ei, nu mai fii modest, acum ai ajuns vedeta!
- Eu? De cand?!?
- Nu stii ca au facut o bere cu numele tau?
Suparat, ursul se gandeste ca au facut un complot in padure ca sa rada pe seama lui... asa ca se hotaraste sa coboare in oras sa se convinga. Cum ajunge acolo, intra in primul bar si, uitatandu-se fix la barman, ii cere:
- Buna ziua, va rog frumos, dati-mi si mie o bere Danut!
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:56 am

Intr-o zi se plimba iepurasul prin padure, se intilneste cu vulpea.
- Buna, ce mai faci iepurasule?
- O, bine, vulpeo, ma simt excelent, sint intr-o forma grozava, daca ma intilnesc cu ursul ii dau citeva labe de-l nenorocesc, praf il fac.
- Extraordinar. Mai merge el ceva, se intilneste cu lupul.
- Cum o mai duci iepurasule?
- Nemaipomenit, ma simt excelent, sint intr-o forma grozava, daca ma intilnesc cu ursul ii dau citeva labe de-l nenorocesc, praf il fac.
- Uluitor.
Mai merge cit mai merge, iata ca vine chiar ursul.
- Hai salut iepurasule, am auzit ca-ti merge nemaipomenit, ce mai faci?
- Ce sa fac nene ursule, ia, ma plimb si eu prin padure si vorbesc
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:57 am

Vine Ion la Gheorghe si il intreaba:
- Cum poate vaca ta sa dea cate 100 litri de lapte pe zi?
Gheorghe:
- E simplu. Totul depinde de amabilitate. Ma apropii de ea si o intreb: "Ce avem astazi, lapte sau carne?"
Sus In jos
Mr.Octav
Membru Forum
Membru Forum
Mr.Octav

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 11:23 am

Va plac?
Sus In jos
Master
GameMaster
GameMaster
avatar

Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: a

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 12:37 pm

tari bancurile
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Master
GameMaster
GameMaster
avatar

Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: a

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 12:37 pm

aaaaaa
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Continut sponsorizat




Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale Empty

Sus In jos
 

Bancuri cu animale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Diverse :: Bancuri-
Distribuiţi|

Bancuri cu animale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:53 am

Un soarece alergat de o pisica intra înnebunit într-un grajd. Da aici de o vaca:
- Vaco, vaco, ajuta-ma, ascunde-ma repede, te rog!
- Unde sa te ascund ma soarece?
Îi vine vacii o idee si se balega pe soarece. Intra pisica:
- Vaco, zi-mi repede unde e nenorocitul ala de soarece!
- Nu am vazut nici un soarece dar daca vrei uita-te si tu p-aici. Se uita pisica prin zona si vede codita soricelului iesind din gramada de balega.
Morala 1: Nu oricine te baga în rahat îti vrea raul.
Morala 2: Nu oricine te scoate din rahat îti vrea binele.
Morala 3: Daca te bagi în rahat macar baga-te cu totul.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:53 am

O soparla si un urs koala stateau intr-un copac, fumau marijuana. Soparlei i se face sete, coboara din copac si se duce la un rau sa bea apa. La rau, crocodilul vede soparla cam confuza si-i zice:
- Ce-i cu tine soparlo, ce esti asa de ametzita?
- Eeeee, io si koala fumam marijuana in copac.
Crocodilul se duce la copac si urca sa o certe pe koala; ajunge la koala, iar asta uimita se uita la crocodil si-i zice:
- Cata apa ai baut, faaaaaa????!!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:53 am

Soricelul vede lilieci:
- Uite, mama, ingerasi!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

Intr-un copac trei bufnite:
Prima exclama:
- Buhuuu!
A doua:
- Buhuhuuu!
A treia:
- Buhuhuhuuu!
Deodata prima scoate un pistol si o impusca pe a treia. A doua intreaba:
- De ce ai eliminat-o?
- Stia prea multe!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

O tipa frumoasa, blonda si extrem de apetisanta avea o papagalita, care o imita mereu... Cand ajunge acasa ea obisnuia sa se aseze in fata oglinzii si zicea "sunt frumoasa, sexi si imi place sa ma f*t"... Papagalita la fel repeta dupa ea... Toate bune... intr-o zi vine un preot in vizita:
- Vai ce papagal frumos aveti... Dupa care papagalita incepe:
- "Sunt frumoasa, sexi si imi place sa ma f*t". Preotul oripilat spune:
- Vai cum se poate una ca asta, eu am 2 papagali care citesc din biblie si se roaga toata ziua, da-mi papagalita mie 2-3 zile... sa o reeduc...
Zis si facut. Ajunge papagalita in mijlocul papagalilor preotului si incepe cum era invatata:
- "Sunt frumoasa , sexi si imi place sa ma f*t", La care unul din papagali zice:
- "Vezi ba ca nu ne-am rugat degeaba!!!"
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

3 testoase merg la pescuit... Tiptil, tiptil ajung ele la locul cu pricina dar isi dau seama ca au uitat carligele... Trag la sorti care sa se intoarca dupa carlige si pica testoasa John. John:
- Bah, eu nu ma duc ca voi, pana ma intorc eu, mancati toata mancarea!
Se jura celelalte 2 ca nu o vor manca, si pleaca John... Trece 1 zi, doua... 7... Una din testoase vroia sa manance. Dar cealalta o opreste:
- Nu mai, c-am jurat ca nu mancam... Mai trec zile... 10, 20... dupa 30 zile se gandeau ele:
- Mai, John n-a mers atat... imposibil sa nu fi mancat el, nu avea cum sa mearga atat fara sa manance. Hai sa ciupim si noi ceva ca suntem morti de foame!
Cand sa inceapa sa haleasca, apare John dintr-un tufis:
- Aha, eram sigur c-o sa mancati! Imi bag picioarele, nu ma mai duc!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

De ziua lui, Ion primeste o pusca noua de vanatoare. Dornic sa o incerce, pleaca la vanatoare de ursi. Ajuns in padure vede un urs. Pune pusca la ochi, tinteste, trage, ursul cade mort. Ion se apropie de urs, il misca cu piciorul... cand... simte o bataie pe umar. Se intoarce si ce vede? Un mare urs brun care ii spune:
- Ioane, Ioane, situatia e nasola. Tocmai l-ai omorat pe varul meu. Acum ai doua optiuni... ori te sfasii si te omor, ori facem sex!
Ion sta, se gandeste... pana la urma:
- Bine mah ursule, asta e. Facem sex.
Dupa ce termina, Ion pleaca mai mult mort decat viu acasa. Sta la reanimare 2 saptamani, dupa care, dornic de razbunare se intoarce in padure. Cauta ursul brun, il gaseste, il omoara si simte pe umar o bataie. Se intoarce... vede un urs grizzly care ii spune:
- Ioane, situatia e nasola. Ursul brun pe care tocmai l-ai omorat era varul meu. Acum ai doua optiuni... ori te sfasii si te omor, ori facem "wild sex"! Ion sta, se gandeste si cu jumatate de gura (stiind ce i se intamplase in urma cu 2 saptamani) ii raspunde:
- Bine mah ursule, asta e. Facem sex salbatic. Dupa partida de sex salbatic Ion sta in reanimare 3 luni. Si de data asta isi jura ca se va razbuna. Se intoarce in padure, cauta ursul grizzly, il omoare si... DA... o alta bataie pe umar. Cand se uita in spate, un urs polar urias care ii spune:
- Ioane, acum intre noi fie vorba... nu-i asa ca tu nu vii aici pentru vanatoare?!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:54 am

Un bebe crocodil il intreaba pe tatal sau: Tati,intr-o zi voi avea si eu multi bani Da fiule. Cand tati Cand o sa fii portofel.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

Un pisoi si o vaca stau de vorba:
Vaca: Asa mic si ai mustati
Pisoiu: Asa mare si fara sutien
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

- Vecine, cainele tau mi-a muscat pana acum de trei ori soacra!
- Vai, mii de scuze. Cainele asta e incorigibil. Nu stiu ce sa fac cu el!
- Vinde-mi-l mie!...
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

Mamico, mamico, am vazut cocosul pe gaina de zece ori azi dimineata!
- Du-te si spune-i lui taticu, el o sa inteleaga...
- Taticule, mi-a zis mamica sa iti spun ca am vazut cocosul pe gaina de zece ori azi dimineata!
- De zece ori cu aceeasi gaina, dragul meu?
- Nu!
- Atunci du-te si spune-i lui mamica, sa inteleaga si ea...
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

Doi ursi stau de vorba, inainte de hibernare si privesc cum frunzele cad din copaci. Unul dintre ei zice:
- Odata si odata, tot ma trezesc eu mai din timp sa vad cine lipeste frunzele la loc!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:55 am

Vulpea, cea mai buna dama din padure, se marita cu lupul, cel mai bine tip (tot din padure) si dupa 9 luni naste 12 purcelusi. Lupul o face pe vulpe curva. Si divorteaza.
Vulpea, dama buna si serioasa, se recasatoreste cu ursul. Dupa 9 luni…12 purcelusi. Iar divort.
Vulpea, din nou dama buna, se recasatoreste cu leul. Dupa inca 9 luni de zile… inca 12 purcelusi.
Morala: toti barbatii sint porci.
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:56 am

Cum vorbeste motanul cu pisica pe acoperis:
- Vrreeiii?
- Nu vrreeaauuu…
- Vrreeiii?
- Nu vrreeaauuu…
- Vrreeiii, nu vrreeiii, eu tot si-o virrrr….(
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:56 am

Iepurasul la magazin:
-Aveti portocale
- Nu
A doua zi:
-Aveti portocale
-Nu, dar daca mai intrebi o data o sa iau un cui si un ciocan si o sa iti leg urechile de tavan
Dupa cateva zile…..
-Aveti cuie
-Nu
-Aveti ciocan
-Nu
-Bine. Atunci portocale aveti
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:56 am

Ursul mergea linistit prin padure cand se aude strigat de lup:
- Ei, ursule, cum e sa ajungi vedeta?
- Eu? De unde si pana unde?!?
- Cum, nu stii? La Cluj au facut o bere cu numele tau!
- Aiurea, faci misto de mine... Mergand mai departe prin padure, se intalneste cu vulpea...
- Felicitari, ursule, felicitari!
- Pentru ce?
- Ei, nu mai fii modest, acum ai ajuns vedeta!
- Eu? De cand?!?
- Nu stii ca au facut o bere cu numele tau?
Suparat, ursul se gandeste ca au facut un complot in padure ca sa rada pe seama lui... asa ca se hotaraste sa coboare in oras sa se convinga. Cum ajunge acolo, intra in primul bar si, uitatandu-se fix la barman, ii cere:
- Buna ziua, va rog frumos, dati-mi si mie o bere Danut!
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:56 am

Intr-o zi se plimba iepurasul prin padure, se intilneste cu vulpea.
- Buna, ce mai faci iepurasule?
- O, bine, vulpeo, ma simt excelent, sint intr-o forma grozava, daca ma intilnesc cu ursul ii dau citeva labe de-l nenorocesc, praf il fac.
- Extraordinar. Mai merge el ceva, se intilneste cu lupul.
- Cum o mai duci iepurasule?
- Nemaipomenit, ma simt excelent, sint intr-o forma grozava, daca ma intilnesc cu ursul ii dau citeva labe de-l nenorocesc, praf il fac.
- Uluitor.
Mai merge cit mai merge, iata ca vine chiar ursul.
- Hai salut iepurasule, am auzit ca-ti merge nemaipomenit, ce mai faci?
- Ce sa fac nene ursule, ia, ma plimb si eu prin padure si vorbesc
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 7:57 am

Vine Ion la Gheorghe si il intreaba:
- Cum poate vaca ta sa dea cate 100 litri de lapte pe zi?
Gheorghe:
- E simplu. Totul depinde de amabilitate. Ma apropii de ea si o intreb: "Ce avem astazi, lapte sau carne?"
Sus In jos
Mr.Octav
Bancuri cu animale Icon_user_offline

Mr.Octav

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau-Moinesti
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 11:23 am

Va plac?
Sus In jos
Master
Bancuri cu animale Icon_user_offline

avatar

GameMaster
Rank: GameMaster
Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: aBancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 12:37 pm

tari bancurile
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Master
Bancuri cu animale Icon_user_offline

avatar

GameMaster
Rank: GameMaster
Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: aBancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale EmptyDum Apr 29, 2012 12:37 pm

aaaaaa
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Continut sponsorizat
Bancuri cu animale Icon_user_offline


Rank:
Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale Bancuri cu animale Empty

Sus In jos

Bancuri cu animale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Diverse :: Bancuri-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Intrati,ce mai asteptati?