Cerere ADMIN MILEV 2r74r68
Cerere ADMIN MILEV 2r74r68


NE-AM MUTAT PE BNYROMANIA.COM !!!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Cerere ADMIN MILEV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Master
GameMaster
GameMaster
avatar

Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: a

Cerere ADMIN MILEV Empty
MesajSubiect: Cerere ADMIN MILEV   Cerere ADMIN MILEV EmptyJoi Mai 03, 2012 11:15 am

Nume in Sa:Mp : MILEV
Level [ Level minim 10 ] : 11
Ai GameMaster? : am avut pe alte servere nu numa GM si admin am avut si la cs am avut si la samp
Ce inseamna DM [ Romana + Engleza ] ? : DEATH MATCH : Cind omiri pe un player
Ce inseamna RP [ Romana + Engleza ] ? : ROLE PLAY : simulator al vietii reale
Ce inseamna TDM [ Romana + Engleza ] ? : TEAM DEATH MATCH : omori in grum mai des la mafii se intilneste
Ce inseamna RK [ Romana + Engleza ] ? : REVANGE KILL : OMORI DIN RAZBUNARE
Ce inseamna CS [ Romana + Engleza ] ? : CAR SURF: STAI pe o masina in timp ce merge
Ce inseamna CJ [ Romana + Engleza ] ? : CAR JACK : Furi o masina
Ce inseamna PK [ Romana + Engleza ] ? : PLAYER KILL : Cind te sinucizi
Ce inseamna BH [ Romana + Engleza ] ? : BUNNY SHOP : mergi si sari in acelasi timp pentru a te deplasa mai repede
Ce inseamna DB [ Romana + Engleza ] ? : DRIVE BY : Cind esti in postura de sofer si tragi de la volan
Ce inseamna MG [ Romana + Engleza ] ? : META GAMING : Cind afli o informatie OOC si o folosesti IC sau invers
Ce inseamna CK [ Romana + Engleza ] ? : CAR KILL : cind treci cu o masina peste un playeri si ramii cu ea peste el pina moare
Ce inseamna CDM [ Romana + Engleza ] ? : CAR DEATH MATCH : cind esti pasager si folosesti H pt a omori
Ce inseamna PG [ Romana + Engleza ] ? : POWER GAMING : cind faci ceva ireal
Ce inseamna SK [ Romana + Engleza ] ? : SPAWN KILL : Cind omori un player la locul unde apare/se spawneaza
Ce inseamna OOC [ Romana + Engleza ] ? : OUT OF CARACTER : in afara caracterului viatza reala
Ce inseamna IC [ Romana + Engleza ] ? : IN CARACTER : in viatza din joc
Screen Shoot cu Stats [ Obligatoriu ] : ------ uitete la cea de mai jos
Motivul pentru care doresti sa iei ADMIN : Ca sa ajut serveru
In ce parte a zilei sunteti dispus sa jucati ? : toata ziua mai putin dimineatza
Esti dispus sa ajuti jucatorii ? : da desigur
Cati jucatorii ai ajutat pana acum [ Nr. Playeri Ajutati + Poze ] ? : multi MOSKVISH ; BARA ; VAGABONDU ; MARIJOANA ; GABRIELSEFU si mai sunt da nui mai tin minte .
Cateva comenzi de GameMaster ? : /GOTO ;/mute;/kick
Cateva comenzi de Admin ? :/aduty;/ban;/skydive .
Descrierea unei factiuni :PD este cea mai tare factiune are multe comenzi are masini bune are garaj care poti parca masinile si mie imi place pt ca prinzi infractori si aperi serverul de infractori.
Descrierea unei masini :INFERNUSU e cel mai tare e puternik si e frumos la forma la curbe se tine bine dar daca pui si NoS e cea mai tare.
Culori [ Rosu , Galben , Albastru ] : ALBASTRU
Cateva comenzi elementare [ generale ] : /open ;/stats;/help;/account;/home;/atalk;/report.
Ce este /do? : /do este atunci cind descrii detaliat un obiect de exempli: /do are rugzac in spate
Ce este /me? : /me este atunci cind spui ce faci de exemplu : /me il ataca
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
 

Cerere ADMIN MILEV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Cerere ADMIN MILEV
» [Model]Cerere Admin
» cerere admin goodfather
» Cerere admin Caramel
» Cerere admin Mr.Octav

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Serverele Comunitatii :: BlackGaming RPG [0.3e] :: Cerere Admin-
Distribuiţi|

Cerere ADMIN MILEV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Master
Cerere ADMIN MILEV Icon_user_offline

avatar

GameMaster
Rank: GameMaster
Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: aCerere ADMIN MILEV Empty
MesajSubiect: Cerere ADMIN MILEV Cerere ADMIN MILEV EmptyJoi Mai 03, 2012 11:15 am

Nume in Sa:Mp : MILEV
Level [ Level minim 10 ] : 11
Ai GameMaster? : am avut pe alte servere nu numa GM si admin am avut si la cs am avut si la samp
Ce inseamna DM [ Romana + Engleza ] ? : DEATH MATCH : Cind omiri pe un player
Ce inseamna RP [ Romana + Engleza ] ? : ROLE PLAY : simulator al vietii reale
Ce inseamna TDM [ Romana + Engleza ] ? : TEAM DEATH MATCH : omori in grum mai des la mafii se intilneste
Ce inseamna RK [ Romana + Engleza ] ? : REVANGE KILL : OMORI DIN RAZBUNARE
Ce inseamna CS [ Romana + Engleza ] ? : CAR SURF: STAI pe o masina in timp ce merge
Ce inseamna CJ [ Romana + Engleza ] ? : CAR JACK : Furi o masina
Ce inseamna PK [ Romana + Engleza ] ? : PLAYER KILL : Cind te sinucizi
Ce inseamna BH [ Romana + Engleza ] ? : BUNNY SHOP : mergi si sari in acelasi timp pentru a te deplasa mai repede
Ce inseamna DB [ Romana + Engleza ] ? : DRIVE BY : Cind esti in postura de sofer si tragi de la volan
Ce inseamna MG [ Romana + Engleza ] ? : META GAMING : Cind afli o informatie OOC si o folosesti IC sau invers
Ce inseamna CK [ Romana + Engleza ] ? : CAR KILL : cind treci cu o masina peste un playeri si ramii cu ea peste el pina moare
Ce inseamna CDM [ Romana + Engleza ] ? : CAR DEATH MATCH : cind esti pasager si folosesti H pt a omori
Ce inseamna PG [ Romana + Engleza ] ? : POWER GAMING : cind faci ceva ireal
Ce inseamna SK [ Romana + Engleza ] ? : SPAWN KILL : Cind omori un player la locul unde apare/se spawneaza
Ce inseamna OOC [ Romana + Engleza ] ? : OUT OF CARACTER : in afara caracterului viatza reala
Ce inseamna IC [ Romana + Engleza ] ? : IN CARACTER : in viatza din joc
Screen Shoot cu Stats [ Obligatoriu ] : ------ uitete la cea de mai jos
Motivul pentru care doresti sa iei ADMIN : Ca sa ajut serveru
In ce parte a zilei sunteti dispus sa jucati ? : toata ziua mai putin dimineatza
Esti dispus sa ajuti jucatorii ? : da desigur
Cati jucatorii ai ajutat pana acum [ Nr. Playeri Ajutati + Poze ] ? : multi MOSKVISH ; BARA ; VAGABONDU ; MARIJOANA ; GABRIELSEFU si mai sunt da nui mai tin minte .
Cateva comenzi de GameMaster ? : /GOTO ;/mute;/kick
Cateva comenzi de Admin ? :/aduty;/ban;/skydive .
Descrierea unei factiuni :PD este cea mai tare factiune are multe comenzi are masini bune are garaj care poti parca masinile si mie imi place pt ca prinzi infractori si aperi serverul de infractori.
Descrierea unei masini :INFERNUSU e cel mai tare e puternik si e frumos la forma la curbe se tine bine dar daca pui si NoS e cea mai tare.
Culori [ Rosu , Galben , Albastru ] : ALBASTRU
Cateva comenzi elementare [ generale ] : /open ;/stats;/help;/account;/home;/atalk;/report.
Ce este /do? : /do este atunci cind descrii detaliat un obiect de exempli: /do are rugzac in spate
Ce este /me? : /me este atunci cind spui ce faci de exemplu : /me il ataca
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/

Cerere ADMIN MILEV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere ADMIN MILEV
t [Model]Cerere Admin
t cerere admin goodfather
t Cerere admin Caramel
t Cerere admin Mr.Octav
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Serverele Comunitatii :: BlackGaming RPG [0.3e] :: Cerere Admin-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Intrati,ce mai asteptati?