Prezentare BlackGaming RPG 2r74r68
Prezentare BlackGaming RPG 2r74r68


NE-AM MUTAT PE BNYROMANIA.COM !!!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Prezentare BlackGaming RPG

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
bLaCky.
Membru Forum
Membru Forum
bLaCky.

Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 9:18 am


Un film fakut de mine Very Happy Sper sa va placa o scurta prezentare a serverului nostru
Sus In jos
KingDamian
Membru Forum
Membru Forum
KingDamian

Mesaje : 39
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 25
Localizare : PE SCAUN:))

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 9:38 am

Prin ce program ai imbinat pozele..?in stilu ala?
Sus In jos
Mr.Kiss
Fondator
Fondator
Mr.Kiss

Mesaje : 781
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 38
Localizare : Ploiesti

Foaie de Personaj
Detali:: Creatorul Site-ului

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 10:01 am

Misto .
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com
bLaCky.
Membru Forum
Membru Forum
bLaCky.

Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 10:11 am

KingDamian a scris:
Prin ce program ai imbinat pozele..?in stilu ala?
Prin Movie Maker Razz
Sus In jos
moskvish
Membru Forum
Membru Forum
moskvish

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/04/2012

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 1:03 pm

ft tare video PRO PRO
Sus In jos
Dragoselu
Administrator
Administrator
avatar

Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 111
Localizare : Buzau

Foaie de Personaj
Detali:: a

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 11:29 pm

Foarte frumos ,dar daca foloseai microfonul era mult mai bine
Sus In jos
bLaCky.
Membru Forum
Membru Forum
bLaCky.

Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 5:32 am

Ba am fkt si eu ce am putut dar alti " Asu" Nu le place asa cv .. ca el vrea doar sa stea pe srv doar el singur sa nu faca reclama eu video asta lam pus si pe site`uri
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/801/samp019ax.png/
Sus In jos
KingDamian
Membru Forum
Membru Forum
KingDamian

Mesaje : 39
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 25
Localizare : PE SCAUN:))

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 6:24 am

Blacky...te-as ruga ceva..stiu ca il ai pe razvan ca mesager sa chiar tu esti..tu acuma ai venit cu rautate sa ne dai pe toti afara...si nu mai pune ura pe toti ca nu e bine..
Sus In jos
bLaCky.
Membru Forum
Membru Forum
bLaCky.

Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 7:15 am

Damian cu tine nu am nik chiar nik Dar m`am saturat de curve cu 2 fete (Milev ) Cand eram admin .. HUAA SUPERMEN ce faci blacky. . si nush ce si acum ca nu mai sunt admin HUUAA Blacky marsh Si mia venit o vorba la ureche .. Cica daca eu iau admin Asu , (Ma doare ) Green , KingAndrei KingDamian , MIlev pleaca de pe srv Ce motiv? Ce v`am fkt voua? a ca vam ajutat cu tot ce am putut? ca vam dat bani acum sunt prost nu??
Sus In jos
Master
GameMaster
GameMaster
avatar

Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: a

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 7:26 am

blacky curva ejti u sau la ce teai referiu u acolo io mam certat cu tn pe mess de cind erai admin si nu mai minca kkt akm si u pe mn nu ai vrut sa ma ajuti nu imi raspundei si u primu mai injurat pe mn si pe totzi azi pe svr neai injurat si neai zis ca ne dai ban daca iei admini si OFF si nush mai ce ai zis si deasta ies ca cu tn nu pot juca daca iei admin si asa ca nu te intoarce ca curva pt ca pe svr ne injurai erai tare si akm pe forum incepi cu milogirile de exemplu"Ce vam facut eu voua" la fraza asta sa vazut clar fata ta adevarata kiss sa ccreada pe cn vrea si daca te baga admin eu iess garantat si plec unde gasesc dor sa nu fii u admin sau GM ceva si mai am ceva razvan ia dat contul lui de GM lui blacky sau facea poze ce vb noi Gamea maestri si adminii si ii dadea poze.Asa ca razvan sa iei off si as dori ca blacky sa nmu mai ieie admin daca ia vor pleca vro 7-10 playerii !!!!!!!!!
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Mr.Kiss
Fondator
Fondator
Mr.Kiss

Mesaje : 781
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 38
Localizare : Ploiesti

Foaie de Personaj
Detali:: Creatorul Site-ului

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 7:29 am

Blacky dupa cum ai promis pe mess , ai zis asa : CA NU O SA TE MAI CERTI CU NIMENI , dar din cate vad eu tu nu te astamperi si nu te tii de promisiuni , o sa am eu grija de tine Wink .
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com
bLaCky.
Membru Forum
Membru Forum
bLaCky.

Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 8:38 am

Da nu mam certat ma cu nimeni X( am intrat frumos pe srv sa nu bag pe nimeni in seama si imi da handicapatu asta freeze X( si uite cum vb cu mine bagmaias **** sa plece ma 10 playeri ca aduc eu 20 numai asa sa va oftic ca voi toti stati pt admin X( si gm
Sus In jos
Master
GameMaster
GameMaster
avatar

Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: a

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 9:17 am

ia zimi cum miai zis u mie aa? io am venit frumos la tn si am intrebat ai nevoie de ajutor ca am vazut ca ai lvl 2 si u miai zis nu am nevoie de ajutor de la prosti deastia ca milev asa ai zis eram cu bara in masina si team intrebat cine esti si ai fugit team dat freeze s am venit sa te intreb cine esti de ma faci prost fara motiv si numiai rsp ai inceput sa ma injuri si tiam dat freeze si ai plecat si dupa ne injurai am si ss su asa ca laso balta a admin nu mai iei sau revoltat toti playerii pe tn nimeni nu te vrea si staffu tot nu te vrea asa ca lasata invins nu mai ai sanse!!!!!!!!!! CONTRA CONTRA CONTRA
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
bLaCky.
Membru Forum
Membru Forum
bLaCky.

Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea

Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 9:38 am

Hai date in morti mati ca deja ma disper handicapatule Ce morti mati dai contra? E vreo cerere si cv? Da tiam zis ca nu am nevoie de ajutor apoi nu am nevoie de ajutor de la prosti si u nu ma lasai in pace m`am oprit si tiam zis sa ma lasi in pac e Si nu mai minti ca handicapatu plecati ma ed pe srv ca stati pt admin gm dativa in **** mea de prosti ca aduc eu playeri da numai sa plecati voi Asu e adus de mine si acum face pe nebunu nu mai recunoaste Milev erai un prost la inceput Da macar eu nu sug ca voi Eu macar daca nu am admin incerc sa ma zbat sa ajut srv cu scripturi si chesti nu ca voi sa fie totu gata Vreau porti la factiuni stiti cat de greu e? Sa faci niste porti la faciuni? NU stiti informativa si mai vb duipa Wink ma pis ca nu ma mai vrea stafu O sa imid ea admin si o sa pleacati si asa a m primit niste oferte de pe Facebook sa vina niste playeri asa ca ma sugeti Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat




Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG   Prezentare BlackGaming RPG Empty

Sus In jos
 

Prezentare BlackGaming RPG

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Prezentare BLackGaming [0.3d]
» [Prezentare] Mr.Kiss
» Prezentare MILEV
» [Prezentare]Bo0tz
» Prezentare Mr.Octav

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Serverele Comunitatii :: BlackGaming RPG [0.3e] :: Discutii Server-
Distribuiţi|

Prezentare BlackGaming RPG

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
bLaCky.
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

bLaCky.

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 9:18 am


Un film fakut de mine Very Happy Sper sa va placa o scurta prezentare a serverului nostru
Sus In jos
KingDamian
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

KingDamian

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 39
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 25
Localizare : PE SCAUN:))
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 9:38 am

Prin ce program ai imbinat pozele..?in stilu ala?
Sus In jos
Mr.Kiss
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

Mr.Kiss

Fondator
Rank: Fondator
Mesaje : 781
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 38
Localizare : Ploiesti

Foaie de Personaj
Detali:: Creatorul Site-uluiPrezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 10:01 am

Misto .
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com
bLaCky.
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

bLaCky.

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 10:11 am

KingDamian a scris:
Prin ce program ai imbinat pozele..?in stilu ala?
Prin Movie Maker Razz
Sus In jos
moskvish
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

moskvish

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/04/2012
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 1:03 pm

ft tare video PRO PRO
Sus In jos
Dragoselu
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

avatar

Administrator
Rank: Administrator
Mesaje : 125
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 111
Localizare : Buzau

Foaie de Personaj
Detali:: aPrezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyDum Mai 20, 2012 11:29 pm

Foarte frumos ,dar daca foloseai microfonul era mult mai bine
Sus In jos
bLaCky.
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

bLaCky.

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 5:32 am

Ba am fkt si eu ce am putut dar alti " Asu" Nu le place asa cv .. ca el vrea doar sa stea pe srv doar el singur sa nu faca reclama eu video asta lam pus si pe site`uri
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/801/samp019ax.png/
Sus In jos
KingDamian
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

KingDamian

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 39
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 25
Localizare : PE SCAUN:))
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 6:24 am

Blacky...te-as ruga ceva..stiu ca il ai pe razvan ca mesager sa chiar tu esti..tu acuma ai venit cu rautate sa ne dai pe toti afara...si nu mai pune ura pe toti ca nu e bine..
Sus In jos
bLaCky.
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

bLaCky.

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 7:15 am

Damian cu tine nu am nik chiar nik Dar m`am saturat de curve cu 2 fete (Milev ) Cand eram admin .. HUAA SUPERMEN ce faci blacky. . si nush ce si acum ca nu mai sunt admin HUUAA Blacky marsh Si mia venit o vorba la ureche .. Cica daca eu iau admin Asu , (Ma doare ) Green , KingAndrei KingDamian , MIlev pleaca de pe srv Ce motiv? Ce v`am fkt voua? a ca vam ajutat cu tot ce am putut? ca vam dat bani acum sunt prost nu??
Sus In jos
Master
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

avatar

GameMaster
Rank: GameMaster
Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: aPrezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 7:26 am

blacky curva ejti u sau la ce teai referiu u acolo io mam certat cu tn pe mess de cind erai admin si nu mai minca kkt akm si u pe mn nu ai vrut sa ma ajuti nu imi raspundei si u primu mai injurat pe mn si pe totzi azi pe svr neai injurat si neai zis ca ne dai ban daca iei admini si OFF si nush mai ce ai zis si deasta ies ca cu tn nu pot juca daca iei admin si asa ca nu te intoarce ca curva pt ca pe svr ne injurai erai tare si akm pe forum incepi cu milogirile de exemplu"Ce vam facut eu voua" la fraza asta sa vazut clar fata ta adevarata kiss sa ccreada pe cn vrea si daca te baga admin eu iess garantat si plec unde gasesc dor sa nu fii u admin sau GM ceva si mai am ceva razvan ia dat contul lui de GM lui blacky sau facea poze ce vb noi Gamea maestri si adminii si ii dadea poze.Asa ca razvan sa iei off si as dori ca blacky sa nmu mai ieie admin daca ia vor pleca vro 7-10 playerii !!!!!!!!!
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
Mr.Kiss
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

Mr.Kiss

Fondator
Rank: Fondator
Mesaje : 781
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 38
Localizare : Ploiesti

Foaie de Personaj
Detali:: Creatorul Site-uluiPrezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 7:29 am

Blacky dupa cum ai promis pe mess , ai zis asa : CA NU O SA TE MAI CERTI CU NIMENI , dar din cate vad eu tu nu te astamperi si nu te tii de promisiuni , o sa am eu grija de tine Wink .
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com
bLaCky.
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

bLaCky.

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 8:38 am

Da nu mam certat ma cu nimeni X( am intrat frumos pe srv sa nu bag pe nimeni in seama si imi da handicapatu asta freeze X( si uite cum vb cu mine bagmaias **** sa plece ma 10 playeri ca aduc eu 20 numai asa sa va oftic ca voi toti stati pt admin X( si gm
Sus In jos
Master
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

avatar

GameMaster
Rank: GameMaster
Mesaje : 341
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Moldova.Giurgiulesti.

Foaie de Personaj
Detali:: aPrezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 9:17 am

ia zimi cum miai zis u mie aa? io am venit frumos la tn si am intrebat ai nevoie de ajutor ca am vazut ca ai lvl 2 si u miai zis nu am nevoie de ajutor de la prosti deastia ca milev asa ai zis eram cu bara in masina si team intrebat cine esti si ai fugit team dat freeze s am venit sa te intreb cine esti de ma faci prost fara motiv si numiai rsp ai inceput sa ma injuri si tiam dat freeze si ai plecat si dupa ne injurai am si ss su asa ca laso balta a admin nu mai iei sau revoltat toti playerii pe tn nimeni nu te vrea si staffu tot nu te vrea asa ca lasata invins nu mai ai sanse!!!!!!!!!! CONTRA CONTRA CONTRA
Sus In jos
https://blackgaming.all-up.com/
bLaCky.
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline

bLaCky.

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 124
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Valcea
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG EmptyLun Mai 21, 2012 9:38 am

Hai date in morti mati ca deja ma disper handicapatule Ce morti mati dai contra? E vreo cerere si cv? Da tiam zis ca nu am nevoie de ajutor apoi nu am nevoie de ajutor de la prosti si u nu ma lasai in pace m`am oprit si tiam zis sa ma lasi in pac e Si nu mai minti ca handicapatu plecati ma ed pe srv ca stati pt admin gm dativa in **** mea de prosti ca aduc eu playeri da numai sa plecati voi Asu e adus de mine si acum face pe nebunu nu mai recunoaste Milev erai un prost la inceput Da macar eu nu sug ca voi Eu macar daca nu am admin incerc sa ma zbat sa ajut srv cu scripturi si chesti nu ca voi sa fie totu gata Vreau porti la factiuni stiti cat de greu e? Sa faci niste porti la faciuni? NU stiti informativa si mai vb duipa Wink ma pis ca nu ma mai vrea stafu O sa imid ea admin si o sa pleacati si asa a m primit niste oferte de pe Facebook sa vina niste playeri asa ca ma sugeti Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat
Prezentare BlackGaming RPG Icon_user_offline


Rank:
Prezentare BlackGaming RPG Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare BlackGaming RPG Prezentare BlackGaming RPG Empty

Sus In jos

Prezentare BlackGaming RPG

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Prezentare BLackGaming [0.3d]
t [Prezentare] Mr.Kiss
t Prezentare MILEV
t [Prezentare]Bo0tz
t Prezentare Mr.Octav
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Serverele Comunitatii :: BlackGaming RPG [0.3e] :: Discutii Server-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Intrati,ce mai asteptati?