Prezentare Server 2r74r68
Prezentare Server 2r74r68


NE-AM MUTAT PE BNYROMANIA.COM !!!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Prezentare Server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
CrazyB
Membru Forum
Membru Forum
CrazyB

Mesaje : 4
Data de inscriere : 23/05/2012

Prezentare Server Empty
MesajSubiect: Prezentare Server   Prezentare Server EmptyMier Mai 23, 2012 11:04 am

Serverul nostru ruleaza pe gamemodul Creative si este FREEBUILD mai pe intelesul tuturor, puteti construii oriunde si aveti resurse nelimitate.
Nu se pot spawna monstrii (in special creeperi) care sa va distruga constructiile.
Avem plugin anti TNT si anti Flint and Steel asta inseamna ca daca puneti undeva TNT sau Flint and Steel (bricheta) administratorii vor primi o avertizare.
Deja am facut cateva constructii de exemplu: Un stadion, cateva case, o inchisoare (care va fi folosita) si o biserica care este inca in constructie.

Administratorii

Administratorii va stau la dispozitie oricand. Puteti chema un administrator utilizand chat-ul general. Iar acesta va va ajuta in cel mai scurt timp.


Acestea find spuse va dorim distractie placuta pe server.


Sus In jos
 

Prezentare Server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Prezentare BlackGaming RPG
» Prezentare BLackGaming [0.3d]
» [Prezentare] Mr.Kiss
» Prezentare KingDamian
» Prezentare MILEV

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Serverele Comunitatii :: EchoCraft.BlackGaming.Ro [ MineCraft Server]-
Distribuiţi|

Prezentare Server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
CrazyB
Prezentare Server Icon_user_offline

CrazyB

Membru Forum
Rank: Membru Forum
Mesaje : 4
Data de inscriere : 23/05/2012
Prezentare Server Empty
MesajSubiect: Prezentare Server Prezentare Server EmptyMier Mai 23, 2012 11:04 am

Serverul nostru ruleaza pe gamemodul Creative si este FREEBUILD mai pe intelesul tuturor, puteti construii oriunde si aveti resurse nelimitate.
Nu se pot spawna monstrii (in special creeperi) care sa va distruga constructiile.
Avem plugin anti TNT si anti Flint and Steel asta inseamna ca daca puneti undeva TNT sau Flint and Steel (bricheta) administratorii vor primi o avertizare.
Deja am facut cateva constructii de exemplu: Un stadion, cateva case, o inchisoare (care va fi folosita) si o biserica care este inca in constructie.

Administratorii

Administratorii va stau la dispozitie oricand. Puteti chema un administrator utilizand chat-ul general. Iar acesta va va ajuta in cel mai scurt timp.


Acestea find spuse va dorim distractie placuta pe server.


Sus In jos

Prezentare Server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Prezentare BlackGaming RPG
t Prezentare BLackGaming [0.3d]
t [Prezentare] Mr.Kiss
t Prezentare KingDamian
t Prezentare MILEV
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BlackGaming ^ Serverele Comunitatii :: EchoCraft.BlackGaming.Ro [ MineCraft Server]-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Intrati,ce mai asteptati?